AKŞENER KONUŞTU ORTALIK TOZ DUMAN !

AKŞENER KONUŞTU ORTALIK TOZ DUMAN !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Nevşehir’de partisinin il başkanlığı binasının açılışında konuştu.Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın İzmir mitinginde sahneye davet ettiği Tatlıses’in açıklamalarına da değinen Akşener şöyle konuştu ; “BU MİLLETİN ÇOCUKLARI ÜŞÜRKEN NERDEYDİNİZ”

30 Nisan 2018 - 16:49

Sayın Erdoğan ile bir sanatçının konuşmasına şahit olduk geçen gün. Doğal gaz yokmuş, çocuk üşümüş. Bu milletin 3 milyon işsizi var, bu milletin çocukları üşürken neredeydiniz? Yandaş kayıracağına, bu milletin çocuklarını düşün. ” ifadelerini kullandı. İşte Akşener’in konuşmasından öne çıkan başlıklar.

 

“MİLLETLE ALAY ETMENİN BEDELİ AĞIR OLUR”

“Sayın Erdoğan ile bir sanatçının konuşmasına şahit olduk geçen gün. Doğal gaz yokmuş, çocuk üşümüş. Bu milletin 3 milyon işsizi var, bu milletin çocukları üşürken neredeydiniz? Yandaş kayıracağına, bu milletin çocuklarını düşün. Allah büyük, milletin huzurunda konuşan konulara bakın. Gülüyorlar.”

“O KOLTUKTA OTURAMAYACAK”

“ Adana’daki kadını hatırlıyor musunuz? Çocuklarını ısıtamıyor diye yan odada kendini asan… Hiç düşündün mü Erdoğan? İki fotoğraf var. Şehit çocuğu ağlıyor, Erdoğan buz gibi bakıyor. Suriyeli çocuk gelmiş, onun elinden tutmuş ağlıyor. Esma’ya ağla, Mustafa’ya da ağla… Açlıktan Ayaz bebekler üşüyorsa memlekette, sen oraya oturamazsın, nitekim oturamayacaksın da… “
Kaynak: Yeniçağ

Bu haber 8164 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x