İstanbul Boğaz’ındaki

İstanbul Boğaz'ındaki

İstanbul’a demirledikten 3 gün sonra Kahramanmaraş’ta yaşanan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin sorumlusu olarak gösterilen ABD savaş gemisi USS Nitze, Zonguldak açıklarında yeniden görüntülendi.6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan şiddetli depremlerin

Editor: Süperadmin
18 Mart 2023 - 23:46

sonrasında ortaya çıkan HAARP sistemi iddialarının odak noktasında bulunan ABD savaş gemisi USS Nitze, yaklaşık 1,5 ay sonra bu kez Zonguldak-Ereğli açıklarında görüntülendi.

Sosyal medyada Kahramanmaraş depremlerinin İstanbul Boğaz'ındaki ve Akdeniz'deki ABD gemileri tarafından yapıldığı iddia edilmişti. Savaş gemisi Zonguldak açıklarında görüntülendi İHA’nın haberine göre; 3 Şubat'ta İstanbul'a demirlemesinden 3 gün sonra Kahramanmaraş'ta depremlerin yaşanması nedeniyle sosyal medyada gündeme gelen ABD Deniz Kuvvetleri'ne ait USS Nitze savaş gemisinin Zonguldak-Ereğli 10 mil açığında demirlediği öğrenildi.'Depremi HAARP yaptı' iddiası ABD'ye ait USS Nitze savaş gemisi 3 Şubat'ta İstanbul Boğazı'na demirledi. Ardından İstanbul Kağıthane'de 3.1 şiddetinde beklenmedik bir deprem yaşandı. Küçük sarsıntıyı Boğaz'daki gemiye bağlayan iddialar ortaya atıldı. Sosyal medyada "ABD'nin toprak altını araştıran projesi HAARP'ın depremi tetiklemiş olma olasılığı var. Depremler bu savaş gemisiyle bağlantılı. Bu bağlantı çözülmeden Türkiye'deki deprem fırtınası dinmeyecek." yorumları yapıldı. Daha sonra 6 Şubat'ta da Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem meydana gelince tartışmalar daha da alevlendi.