Müjdat Gezen

Usta Sanatçı Müjdat Gezen Veda Etti Hayranları Yıkıldı Seni Çok Özleyeceğiz Hayranlarını yıkan kötü haber az evvelce geldi. Milyonlarca seveni tespit edilen kıymetli isim Müjdat Gezen Abimiz bu tür veda etti .Usta Sanatçı Müjdat Gezen, sanat hayatının 70’inci senesinde düzenlenen törende “Yoruldum, dinleneyim.

Editor: Süperadmin
16 Ocak 2023 - 23:57

Öğrencilerimle oyun koyarım sahneye, onlar oynarlar. Ben seyrederim, yazarım, onlar oynarlar ama, bundan sonra sahneye çıkacak gibi hissetmiyorum kendimi.

Bu gece kızımla birlikte en son oynadığımız oyun, baba-kızdan bir seksiyon oynuyoruz. Sonra hadi bana eyvallah” diyerek sahne hayatını noktaladığını duyurdu. İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, eski TBMM Başkanı Hikmet Çetin, iş insanı Rahmi Koç, tarihçi İlber Ortaylı, gazeteci Uğur Dündar, oyuncular Haldun Dormen, Demet Akbağ, Mehmet Alabora, Zihni Göktay, Şevket Çoruh, Nevra Serezli, Ezgi Mola, Birce Akalay, şarkıcı Nilüfer, Fatih Ürek, Yonca Evcimik gibi isimler katıldı. SON OYUN Kızı Elif Gezen ile sahne alan usta sanatçı Müjdat Gezen, sahnelere veda ettiğini açıkladı. Gezen konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Yoruldum, dinleneyim. Öğrencilerimle oyun koyarım sahneye, onlar oynarlar. Ben seyrederim, yazarım, onlar oynarlar ama, bundan sonra sahneye çıkacak gibi hissetmiyorum kendimi. Bu gece kızımla birlikte en son oynadığımız oyun, baba-kızdan bir seksiyon oynuyoruz. Sonra hadi bana eyvallah. Ustalara, bana emeği geride bıraktığımız herkese, bu halka çok teşekkür ediyorum.” Bu zor bir meslek, çileli bir meslek. Çilesini de çektik, sefasını da sürdük. Şimdi bundan sonra dinlenme zamanı. Gün gelir bir dizide oynarız, bir şey yaparız küçük küçük. Ama bu yorgunlukla biraz da dinlenmek istiyorum.”