O şefde gidiyor

O şefde gidiyor

MasterChef'te ayrılan ayrılana… Sert mizacıyla korku salan, bir yandan da babacan zaman zaman esprili söylemleriyle de gündeme gelen Mehmet Yalçınkaya'nın ardından bir jüri üyesinin daha veda edeceği ortaya çıktı. Peki, hangi MasterChef jüri üyesi programdan ayrılma kararı aldı. İşte haberin detayları...

Editor: Süperadmin
23 Ocak 2023 - 23:49

Sevilen yarışma programı Masterchef, gelecek sezon All-Star formatıyla yayınlanacak. Ancak görünen o ki Mehmet Yalçınkaya kadroda olmayacak.

Bilindiği üzere MasterChef Türkiye'nin jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya bulunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye 2022'nin finali yapılarak şampiyon olan isim belirlenmişti.

Finalin üzerinden kısa bir süre sonra şok bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada yer alan iddialara göre, şef Mehmet Yalçınkaya, MasterChef Türkiye jüriliğinden ayrılma kararı aldı.

Mehmet Yalçınkaya'nın kendi işlerinde bazı sorunlar yaşadığı gerekçesiyle yeni sezonda programda jürilik yapmayacağı iddia edildi.

Yoğun çekim programı nedeniyle restoranına ve özel hayatına yeterince vakit ayıramayan Mehmet Şef'in iddialara göre aldığı ücret konusunda da sorun yaşadığı öne sürüldü.

OdaTV'nin iddiasına göre, MasterChef Türkiye jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu'nun yeni sezonda olmayacağı öğrenildi.

 

Somer Sivrioğlu, restoranlarıyla ilgilenmek için 4 ay içerisinde Avusturalya'ya kesin geri dönüş yapacak.

Çıkan haberler sonrası ortaya atılan bir diğer iddiaya göre Mehmet şefin yerine gelecek ismin belli oldu. İddianın devamında Mehmet Yalçınkaya'nın yerine ünlü şef Ömür Akkor'un geleceği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gastronomi alanında ödül alan ikiz kardeşleri Cumhurbaşkanlığı Kültür Ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni'nde barıştırmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..