Seda Sayan

Seda Sayan sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü isimlerden biri. Sayan'ın yaptığı paylaşımlar her zaman takipçileri tarafından büyük beğeni alıyor. Her yaptığı olay olan Seda Sayan, bu kez de takipçileriyle evini paylaştı. Instagram'da 3 milyon takipçisi olan 59 yaşındaki şarkıcının evini görenler hayran kaldı.

Editor: Süperadmin
24 Mart 2023 - 00:18

Seda Sayan'ın, takipçileri ünlü şarkıcının paylaşımına beğeni yağdırdı. İşte merak edenler için Çağlar Ökten ile Seda Sayan'ın süper lüks, göz kamaştıran evi…

Ünlü şarkıcı Seda Sayan eşi Çağlar Ökten ile aşk yuvasını paylaştı. Sayan'ın paylaşımını göz kamaştırdı. Ünlü çiftin evi gündem oldu. İşte Seda Sayan ile Çağlar Ökten'in aşk yuvası...Seda Sayan, son olarak düğünlerine katılamayan kayınvalidesi ve kayınpederiyle buluştu. Mersin'e giden Sayan, Çağlar Ökten'in oğluyla da tanıştı. Sayan, ziyaretten çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı.

Seda Sayan, son olarak düğünlerine katılamayan kayınvalidesi ve kayınpederiyle buluştu. Mersin'e giden Sayan, Çağlar Ökten'in oğluyla da tanıştı. Sayan, ziyaretten çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı.Seda Sayan, kayınvalidesi Hicran Ökten ile fotoğrafını da 'Canım Hico'm' notuyla Instagram hesabından paylaştı.Kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, Ökten'in ailesi ve eşinin ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Artur ile bir araya geldi. Ünlü şarkıcı, bu anları takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.Son olarak eşine doğum günü hediyesi olarak saç ektiren Seda Sayan kendisi de silikonlarını yeniletmişti.

Seda Sayan ile Çağlar Ökten'in lüks evi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Yaptırdığı estetik operasyonlarla ve özel hayatıyla gündemde sık sık yer alan Seda Sayan, yeniden ameliyat masasına yattı.Ancak Sayan'a bu kez de Çağlar Ökten eşlik etti.Çağlar Ökten ile nisan ayında evlenen Seda Sayan, eşinin soyadını kullanmayacağına dair iddialar için şu açıklamayı yaptı!

"Boşanacağımız, hatta evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok. Kadınların kendi soyadını kullanma hakkı var.Eğer ben eşimin soyadını alacak olursam bir sürü evrakta değişikliğe gidilecekti, bunlarla uğraşmak istemedim. Yoksa kurban olurum ben onun soyadına…"